0543 809 09 51

Sosyal Medyada Biz}

Gebze Branda (ÇADIR BRANDA TENTE)

Gebze Branda (ÇADIR BRANDA TENTE)

Gebze Branda, olarak firmamız müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru branda ve tenteyi onlar için titizlikle üretmektir. Talep olan tente branda ve çadır gibi ürünleri ihtiyaçlar doğrultusunda yerinde ölçü ve keşif yaparak maliyetlendiriyoruz.

Ayrıca tercih ettiğiniz ürünlerin kalitesi de oldukça önemlidir. Mesela benim bir bahçem var ve onu kış bahçesine çevirmek istiyorum. O zaman seçilen ürünün kalitesine dikkat etmeniz gerekiyor. Uzun süredir bu alanda hizmet verdiğimizi ve sizlerin isteklerine göre hareket ettiğimizi söylemek gerekir. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetler konusunda daha detaylı bilgileri yazımızın devamında aktaracağım.

Gebze Branda

Gebze’deki firmamız uzun süredir bu alanda hizmet vermektedir. Doğal olarak tecrübemizi de işimize en iyi şekilde dahil ediyoruz. Ürün yelpazemizin oldukça geniş olduğunu söylemeliyiz. Örneğin Gebze’de naylon branda firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kullanım amacınıza en uygun şekilde isteklerinizi yerine getireceğinden şüpheniz olmasın.

Dilerseniz aracınız için branda siparişi de verebilirsiniz. Çünkü firmamız Gebze’den otomatik branda alanında lider firmalardan biridir. Bunu Mutlu Müşteri Referansı ile çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Gebze Çetin Branda Hizmetleri

Branda ve tente imalatı markalaşma, ustalık ve deneyim gerektiren bir iştir. Hata payının çok düşük olduğu bu alanda kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız. Unutulmamalıdır ki ürün kalitesi en üst düzeydedir, su geçirmez ve yanmazdır. Suya dayanıklılık, otomotiv brandaları yaparken temel bir özelliktir. Bu, aracınızı kışın sudan, yazın güneşten koruyacaktır.

Çetin branda olarak vermiş olduğumuz bazı hizmetlerimiz;

 • Branda
 • Tente
 • Açılır kapanır branda
 • Balkon tentesi
 • Şeffaf branda
 • Gölgelik
 • Karpuz tente
 • Mafsallı tente
 • Körüklü tente
 • Hangar çadırı
 • Çadırlar
 • Branda ara bölmeler
 • Özel imalat ve tenteler
 • Sabit tente ve branda olmak üzere bir çok hizmeti sağlamaktadır.

Daha fazla branda hizmeti için branda hizmetlerimiz başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Branda Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Branda kullanım alanının oldukça geniş olduğu söylenmektedir. Bu alanlardan biri de yük taşımacılığıdır. Özellikle kamyon brandası en çok tercih edilenlerden biridir. Genellikle tente olarak adlandırılan, ancak sadece bu şekilde kullanılmayan brandalar çok önemlidir.

Römork üzerinde korunması gereken ürünü engellemenin en iyi yoludur. Ürünler hasarsız ve hasarsız olarak adresinize gönderilir. Ayrıca branda fiyatları sanıldığı kadar yüksek değil. Uygun fiyatlarla yüzünüzü güldüreceğimize eminiz. İşinizin büyüklüğüne ve cinsine göre en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Branda Tente Yaptırılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tente yaptırmak isterken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, tentenin yapısına ek olarak tentenin hareketini sağlayan pistondur. Kafes pistonlu güneşlikler daha uzun süre dayanır ve sessiz çalışır. Bu açıdan tercih edilebilir.
Tente seçerken tentenin yapısından sonra dikkat edilmesi gereken en önemli nokta tentenin hareketini sağlayan dikişin sağlam olmasıdır.

Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin açısına göre ayarlamanız önemlidir. Önden direkt güneş ışığı alıyorsanız, tentenizin önünden bir tente kullanmalısınız.Tente kumaşının kalitesi çok önemli bir faktördür. Tenteler için en iyi kumaşlar; Hava koşullarından etkilenmez, su geçirmez ve solmaz. Tente için kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmış olmalıdır. Paslanmaz çelik değilse, daha az dayanıklı olacaktır.

Daha fazla bilgiyi bizlere ulaşarak elde edebilirsiniz.

Gebze Civarında Branda ve Tente Hizmeti verdiğimiz Bölgeler

Gebze brandacılar arasında çetin branda olarak vermiş olduğumuz hizmet ile çizgimizi bir üst seviyeye taşımak istiyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgeler ise darıca, çayırova, tuzla, eskihisar, körfez ve kocaelinin tüm ilçelerine yerinde hizmet vermekteyiz.

07 Nisan 2022
429 kez görüntülendi