0543 809 09 51

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Çetin branda 1990’ da kurulmuş ve kuruluşundan bu yana 25 yıl içerisinde branda sektöründe öncü firmalar arasında üst sıradaki yerini almıştır. Branda yapımı konusunda tamamen profesyonel bir ekip tarafından hizmetimiz sürdürülmektedir.

Bugün Gebze merkezli olarak kurulmuş olan firmamız Gebze’nin neredeyse tamamına yakınının branda ihtiyacını karşılamaktadır. Fabrika ve tesislerimizde günlük yaklaşık …….. metre PVC branda üretimini de yapmaktayız. Firmamızın ünü civar illerden de duyulmuş olduğu için o bölgelere de geniş ölçüde sipariş geçebilmekteyiz.

Kendi üretimimiz olan PVC brandalarımızı dilerseniz Tır’larınıza branda, İşyerlerinize tente ya da kamp çadırı şeklinde tasarlayabiliyoruz.

Değerli Müşterilerimiz ;

Çetin branda olarak sektörün kurucu lider firmalarındanız uzun süredir de sürdürmüş olduğumuz kaliteli ve müşteri perspektifli anlayışımız bizi her zaman gerek iç gerekse dış piyasa da bir numara olma yoluna sürüklemiştir.  15 yıllık firma geçmişimiz boyunca her zaman büyüdük ve büyüyüp genişlemeye devam ediyoruz bize güvenin sizin memnuniyetiniz sonucunda olduğunu da çok iyi biliyoruz.

Bu nedenle her geçen günle beraber büyümeye devam eden firmamızda çevreye zararlı olabilecek atıklar ve de insan sağlığına zarar vermeyecek konulara bilhassa dikkat ediyoruz. 1990 yılından bu yana hizmetlerimizin yanı sıra ürün yelpazemizi de bir hayli genişletmiş bulunuyoruz. Tamamen modern ve teknolojinin son ürünü olan makinelerimiz ve profesyonel dikim ekibimizle sizleri bizimle kalmaya davet ediyoruz.Bize ulaşan küçük büyük tüm firmalara ve destekleyenlere teşekkürlerimizi sunarız. Yeni hedeflerimizle birlikte ilerleme bu şekilde size en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.